گروه آموزشی سیتکو

همکاری تستاپ و گروه آموزشی سیتکو

همکاری تستاپ و گروه آموزشی سیتکو

همکاری گروه آموزشی سیتکو و تستاپ

آموزش باعث به کارگیری استعداد‌های نهفته و به وجود آمدن حس انعطاف­ پذیری فکری و هدایت تلاش ­های کارکنان در سازمان می­ شود. امروزه سازمان‎هایی موفق هستند که به امر توسعه و آموزش منابع انسانی تأکید دارند و در فعالیت‎های آموزشی به دو اصل ارتقاء اثربخشی و کارآیی آموزش توجه دارند.

گروه آموزشی سیتکو، با توجه به این رویکرد استراتژیک در حوزه آموزش در راستای تسهیل تحقق چشم‎ اندازها، مأموریت‎ها و اهداف سازمانی و جهت ایجاد و توسعه همکاری ­های مشترک و تعامل سازنده به منظور استفاده بهینه از استعداد و ظرفیت­ های آموزشی، پژوهشی و مشاوره­ای مشترک از سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ دعوت به همکاری نموده است.

گروه آموزشی سیتکو چه کاری می کند؟

افراد با استعداد به کمک سیتکو می‌توانند در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات مانند برنامه نویسی مهارت‌های تخصصی را با روش های استاندارد کسب و شغل دلخواه خود را در شبکه‌ای از کسب و کارهای حرفه‌ای، فعال و پیشرو پیدا کنند.

در هفده سال گذشته بخش بزرگی از فعالیت های گروه آموزشی سیتکو، استانداردسازی آموزش‌ها براساس پیش‌نیازهای هر شغل بوده‌ است.
برای انجام این کار، سیتکو علاوه بر استفاده از سرفصل‌ها و محتوای استاندارد و فراگیر سعی کرده است تا مهارت‌های فردی متناسب با هر فرصت شغلی را به دانشجویان سیتکو بیاموزد.
طراحی و تولید محتواها و استانداردها با نظر متخصصین حرفه‌ای و باتجربه در هر حوزه انجام می‌شود.

چگونگی همکاری تستاپ با گروه آموزشی سیتکو

سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ مفتخر است در این همکاری برگزار کننده آزمون های مدیریت استعداد و حل مسئله در گروه آموزشی سیتکو باشد.

آزمونهای مرتبط

تست رفتارشناسی دیسک

تست مدل رفتاری دیسک (DISC)

دیسک یکی از محبوب ترین تست های رفتارشناسی است و کاربردهای زیادی در زمینه های توسعه فردی،خانوادگی،شغلی و سازمانی دارد.مهم ترین مزیت آزمون دیسک نسبت به آزمون های دیگر سادگی این آزمون است.

تست نئو فرم بلند

تست نئو فرم بلند

آزمون آنلاین نئو (NEO PI-R) یکی از آزمون های معتبر نئو است.این آزمون ویژگی های شخصیتی بهنجار را در توزیع طبیعی اندازه می گیرد.

mbti

تست شخصیت شناسی MBTI

آزمون آنلاین MBTI ، پرسشنامه ای است که هدف از طراحی آن، اندازه‌گیری ترجیحات فرد در فهم دنیا و چگونگی تصمیم‌گیری است