منابع انسانی

آزمونهای ارزیابی عملکرد و تیپ شناسی شخصیتی کارمندان و مدیران

روانشناسی

آزمون های شخصیتی و روانی و تشخیص اختلالات

Slider

آزمون های حوزه منابع انسانی و روانشناسی تستاپ

تست دیسک
(DISC)

دیسک یکی از محبوب ترین تست های رفتارشناسی است و کاربردهای زیادی در زمینه های توسعه فردی،خانوادگی،شغلی و سازمانی دارد.مهم ترین مزیت آزمون دیسک نسبت به آزمون های دیگر سادگی این آزمون است.

تست mbti
(myers briggs)

با انجام این تست از بخش‌های پنهان و ناشناخته شخصیت خود آگاهی پیدا می‌کنید. با استفاده از این تست می‌توان علت تفاوت عملکرد انسان‌ها را درک کرد. می‌توان از علایق افراد یا اینکه از چه چیزهایی بدشان می‌آید، مطلع شد.

تست نئو
(NEO PI-R)

آزمون آنلاین نئو (NEO PI-R) یکی از آزمون های معتبر نئو است. این آزمون ویژگی های شخصیتی بهنجار را در توزیع طبیعی اندازه می گیرد.

تست رضایتمندی شغلی
(MSQ)

از رضایت شغلی تعاریف مختلفی وجود دارد. در گروهی از تعاریف، این مفهوم به صورت «واکنش احساسی و نگرشی» کارکنان به شغل تعریف شده است.

rsz_holland
(Holland)

تست شخصیت شناسی هالند، یک آزمون رغبت سنج شغلی است که با انجام آن می‌توان تیپ شخصیتی افراد و شغل و حرفه متناسب با آنها را شناسایی کرد.

آزمون استرس شغلی
(Osipow)

استرس شغلی را می توان روی هم جمع شدن عاملهای استرس زا و آن گونه وضعیت های مرتبط با شغل دانست که بیشتر افراد نسبت به استرس زا بودن آن اتفاق نظر دارند.

تست هوش هیجانی بار ان یا هوش هیجانی Bar-on
(Bar-On)

تست هوش هیجانی که به تست EQ و تست هوش هیجانی بار آن نیز معروف است، آزمونی برای سنجش هوش هیجانی، هوش عاطفی و هوش ارتباطی در اشخاص است

هوش چندگانه گاردنر
(Gardner)

هوش با تمام فرآیندهای شناختی انسان درگیر است. هنگامی‌که واژه »هوش« به گوش ما می‌خورد معمولاً مفهوم ضریب هوشی (IQ) به ذهنمان می‌آید. هوش معمولاً به‌عنوان توانائی‌های بالقوه عقلانی تعریف می‌شود.

تست ریون
(Raven)

تست هوش تصویری ریون یا آزمون های پیش رونده ریون که معمولا به ماتریس های ریون یا به اختصار PRM نیز معروف است، مجموعه تست های غیرزبانی و تصویری هستند.

تست مذاکره پیره
(Pierre Negotiation Skills) 

مذاکره فراگردی به منظور توافق بر سر اهداف مشترک و متضاد میان دو یا چند نفر یا گروه و روشی برای حل مشکلات از طریق گفتگو و تبادل اطلاعات می باشد.

تست BDI-II
(BDI-II)

آزمون افسردگی بک، یکی از معتبرترین آزمون های تشخیصی برای ارزیابی شدت و علائم افسردگی (در دوسط ح روانی و جسمانی) در نوجوانان و بزرگسالان(گروه سنی ۱۳ سال به بالا) می باشد.

(NEO FFI)

یکی از مشهورترین تست هایی که در دنیا برای سنجش روانی مورد استفاده قرار می گیرد آزمون آنلاین NEO است.

تست بلبین
(Belbin)

تست بلبین نُه نقشِ مختلف تعریف کرده و توضیح می‌دهد که هر تیمی برای عملکرد اثربخش، لازم است از هر نُه نقشِ تعریف شده بهره‌مند باشد.

Hill Perfectionism Inventory
(Hill Perfectionism Inventory)

پرسشنامه کمال گرایی در سال ۲۰۰۴ توسط هیل و همکاران تهیه شده است این ابزار دارای ۵۹ سوال هست .

تست دیدگاه ازدواج
(perspective of marriage)

تست دیدگاه ازدواج به جوانان کمک خواهد کرد که یک ازدواج موفق را تجربه کنند.دیدگاه های افراد می تواند تاثیر به سزایی در ازدواج آن ها بگذارد.