مدیر و موسس تستاپ در برنامه پایش

انتخاب مدیر و موسس تستاپ به عنوان جوان موفق ۹۸ در برنامه پایش

انتخاب مدیر و موسس تستاپ به عنوان جوان موفق ۹۸ در برنامه پایش

امیررضا کشاورز مهرماه سال ۱۳۹۸ به عنوان مدیر و موسس تستاپ، سامانه آنلاین ارزیابی آزمون در شبکه پایش حضور پیدا کردند. ایشان به عنوان یک کارآفرین و موسس در این برنامه صحبت کردند. وی معتقدند عامل پیشرفت و دستیابی به موفقیت، پشتکار است. امیررضا کشاورز در این برنامه درباره ماهیت تستاپ و شروع فعالیت تستاپ مطالبی را مطرح کردند.

تستاپ از زبان امیررضا کشاورز:

تستاپ یک سامانه آنلاین برگزاری آزمون آنلاین است. ما در تستاپ این توانایی را داریم که هر نوع آزمون و ارزیابی را در بستر وب پیاده سازی کنیم. این قابلیت در تستاپ وجود دارد که در حوزه های مختلف وارد شود.

تستاپ در ابتدای شروع فعالیت خود در حوزه های منابع انسانی و روانشناسی وارد شد و توانست خدمات زیادی را در حوزه های استخدامی و افزایش بهره وری کارمندان به سازمان ها بدهد. همچنین این سامانه خدماتی را در زمینه های روانشناسی و روانپزشکی در حوزه درمان به روانشناسان و روانپزشکان ارائه داده است.

امیررضا کشاورز در سخنان پایانی می گوید : ما به همین جا محدود نیستیم و توانسته ایم یک سری آزمون های آموزشی مانند آزمون های زبان، کامپیوتر و … را در بستر وب پیاده سازی کرده ایم.

موسس تستاپ، جوان موفق برنامه پایش

بعد از مصاحبه بالا با امیررضا کشاورز، او به عنوان مدیر و موسس سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ، در برنامه زنده پایش که از شبکه یک سیما پخش میگردد، با رای مردمی به عنوان جوان کارآفرین موفق انتخاب گردید.

آزمونهای تستاپ

تست رفتارشناسی دیسک

تست مدل رفتاری دیسک (DISC)

دیسک یکی از محبوب ترین تست های رفتارشناسی است و کاربردهای زیادی در زمینه های توسعه فردی،خانوادگی،شغلی و سازمانی دارد.مهم ترین مزیت آزمون دیسک نسبت به آزمون های دیگر سادگی این آزمون است.

تست نئو فرم بلند

تست نئو فرم بلند

آزمون آنلاین نئو (NEO PI-R) یکی از آزمون های معتبر نئو است.این آزمون ویژگی های شخصیتی بهنجار را در توزیع طبیعی اندازه می گیرد.

mbti

تست شخصیت شناسی MBTI

آزمون آنلاین MBTI ، پرسشنامه ای است که هدف از طراحی آن، اندازه‌گیری ترجیحات فرد در فهم دنیا و چگونگی تصمیم‌گیری است