ملاحظه کننده در تست شخصیت شناسی mbti

تست شخصیت شناسی DISC
تیپ شخصیتی ملاحظه کننده در MBTI

افراد دریافت گرا همیشه در آخرین لحظه تصمیم گیری می کنند. دریافت گرا ها شیوه کارشان شخصی است. آنها قابلیت اجرای 10 پروژه همزمان را باهم دارند. شما اگر با یک دریافت گرا در تماس باشید می بینید که دغدغه برای برنامه ریزی کار ندارد.

تست شخصیت شناسی mbti
Slider

ملاحظه کننده (Percivers) در تست شخصیت MBTI

افراد ملاحظه کننده همیشه در آخرین لحظه تصمیم گیری می کنند. ملاحظه کننده ها شیوه کارشان شخصی است. آنها قابلیت اجرای ۱۰ پروژه همزمان را باهم دارند. شما اگر با یک ملاحظه کننده در تماس باشید می بینید که دغدغه برای برنامه ریزی کار ندارد. عاشق شروع کار جدید بدون اینکه کار قبلی را تمام کنند. کارهای خود را با زمانبندی ذهنی انجام می دهند. اگر چیزی در لحظه تغییر کند، ملاحظه کننده ها مشکلی ندارند. 

افراد ملاحظه کننده انعطاف پذیر هستند و همچنین این افراد تصمیمات خود را تا جایی که امکان دارد به تعویق می اندازند. معمولا محیط کار و زندگی آشفته ای دارند. ملاحظه گرا ها در نتیجه تست mbti باید درحین کار استراحت و تفریح داشته باشند. شما دریافتگراها علاقه مند به جمع آوری اطلاعات هستید. همچنین عاشق سورپرایز و غافلگیری هستید. 

ملاحظه کننده ها در mbti  کارهایی که برایشان سخت و ناخویشاند است را ترجیح می دهند به تعویق بیندازند و همچنین این افراد بیشتر مشتاق آزادی در عمل و کار هستند.

تست MBTI ، اینجا کلیک کنید.

دریافت گرا ( ملاحظه گرا ) تست شخصیت شناسی mbti

زبان بدن افراد ملاحظه کننده Percivers Body Language

زبان بدن افراد ملاحظه کننده  به‌ مراتب ملایم‌تر و آرام‌تر است و معمولاً با آرامش قدم برمی‌دارند. حالت بدن ملاحظه کننده ها به گونه ای است که به قوز کردن تمایل بیشتری دارند. همچنین ممکن است ملاحظه کننده ها کارهایی مانند خم کردن صندلی به عقب، قوز کردن به جلو، انداختن پاها روی میز یا انداختن یک‌پا روی دسته صندلی را انجام دهند.

ملاحظه کننده ها در مقایسه با قضاوت‌گراها خودمانی‌تر هستند و معمولاً به وضع خود خیلی رسیدگی نمی‌کنند. بیرون آمدن از خانه هنگام صبح برای آن‌ها بسیار مشکل است؛ زیرا هر تکه از لباس‌ آن‌ها در سمتی قرار دارد. آن‌ها لباس‌هایشان را کمتر به خشک‌شویی می‌دهند. جواهراتشان یا ساعت خود را در جای خود قرار نمی‌دهند. برای اتو کردن لباس‌هایشان باید کلی دنبال اتو بگردند و در اغلب موارد وقت زیادی برای کارهایشان صرف می‌کنند.

دریافت گرا ( ملاحظه گرا ) تست شخصیت شناسی mbti

نحوه تعاملات اجتماعی، علایق و سرگرمی‌های افراد ملاحظه کننده

دریافت‌گراها به تفریحات خودمانی‌تر مانند دورهم جمع شدن دوستان یا رفتن به تئاترها و فیلم‌های سینمائی کمدی و شاد علاقه دارند.
دریافت گرا ( ملاحظه گرا ) تست شخصیت شناسی mbti

فعالیت های مناسب افراد ملاحظه کننده

  • عاشق کار پیش بینی نشده هستند
  • ۱۰تا کار به آنها بدهید همزمان انجام می دهند
  • عاشق هیجان در کارند
  • بین دوتا کار نیاز به استراحت دارند

 

الگو های مرتبط 

ISTP-صنعتگر
ISFP-هنرمند
INTP-مهندس
INFP-خلاق
ESTP-متقاعد کننده
ESFP-بازیگر
ENFP-وکیل

سایر شاخص های MBTI

برون گرا (Extraversion)
درونگرا در تست شخصیت شناسی MBTI
حسی (Sensing)
حسی در تست شخصیت شناسی MBTI
شهودی (Intuitives)
شهودی در تست شخصیت شناسی MBTI
تفکری (Thinkers)
تفکری در تست شخصیت شناسی MBTI
احساسی (Feelers)
احساسی در تست شخصیت شناسی MBTI
داوری کننده (Judgers)
داوری در تست شخصیت شناسی MBTI
درون گرا (Introversion)
درونگرا در تست شخصیت شناسی MBTI