الکامپ 98

حضور تستاپ در الکامپ ۹۸

الکامپ 98 شرکت تستاپ

حضور تستاپ در الکامپ ۹۸

تستاپ سامانه آنلاین برگزاری آزمون‌های روانشناسی و تست شخصیت است که در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ به ارائه دستاورد‌های خود پرداخت.

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ به عنوان بزرگ‌‌ترین رویداد فناوری کشور، از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

امروزه با توجه به فراز و نشیب‌های اقتصادی، نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها به ارزیابی و تصمیم‌گیری دقیق‌تر افزایش پیدا کرده است. در چنین شرایطی یک واحد نظر سنجی در ابعاد گسترده، کارآمد عمل می‌کند. با ارزیابی و آزمون، سنجش نیاز ذی نفعان و به طور کلی بازار به خوبی انجام می‌شود؛ به علاوه سازمان با آگاهی بیش‌تر و تسلط بهتر واحد خود را مدیریت و چالش‌های احتمالی پیش رویش را حل می‌کند.

یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات در خصوص ارزیابی و نظرسنجی، «تستاپ» است.

تستاپ به عنوان پلتفرم برگزاری انواع آزمون‌‌های آنلاین در حوزه روانشناسی و منابع انسانی فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ آغاز کرد. این سامانه توانایی برگزاری هر نوع ارزیابی، نظرسنجی و آزمون را دارد. همچنین نتیجه اختصاصی این آزمون‌ها به صورت فردی، گروهی و سازمانی برای درخواست کنندگان فراهم می‌شود. سازمان‌ها می‌توانند با استفاده از این سامانه به ارزیابی و تصمیم‌گیری دقیق‌تر در حوزه‌های مختلف دست یابند.

امیر رضا کشاورز، بنیان‌گذار سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ، شعار خود را در خصوص این سامانه «کیفیت به کیفیت تعلق دارد» دانست.

وی همچنین بزرگ‌ترین دستاورد شرکت در الکامپ را همکاری با شرکت‌های معتبر اعلام کرد.

الکامپ به عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناوری کشور بستری مناسب برای حضور گسترده فعالان و استارت‌آپ‌های این حوزه فراهم می‌کند و منجر به تبادل اطلاعات و همکاری آنان می‌شود.

تستاپ با هدف معرفی خدمات خود در حوزه منابع انسانی و شبکه‌سازی برای اولین بار در الکامپ ۹۸ شرکت کرد. خدماتی که در این نمایشگاه عرضه شد شامل انواع آزمون‌های آنلاین حوزه روانشناسی و منابع انسانی بود. تستاپ همچنین به عرضه محصول جدید خود که شامل تست‌های شخصی‌سازی شده، تلفیقی روانشناسی و منابع انسانی است، پرداخت.

آزمون های تستاپ

تست رفتارشناسی دیسک

تست مدل رفتاری دیسک (DISC)

دیسک یکی از محبوب ترین تست های رفتارشناسی است و کاربردهای زیادی در زمینه های توسعه فردی،خانوادگی،شغلی و سازمانی دارد.مهم ترین مزیت آزمون دیسک نسبت به آزمون های دیگر سادگی این آزمون است.

تست نئو فرم بلند

تست نئو فرم بلند

آزمون آنلاین نئو (NEO PI-R) یکی از آزمون های معتبر نئو است.این آزمون ویژگی های شخصیتی بهنجار را در توزیع طبیعی اندازه می گیرد.

mbti

تست شخصیت شناسی MBTI

آزمون آنلاین MBTI ، پرسشنامه ای است که هدف از طراحی آن، اندازه‌گیری ترجیحات فرد در فهم دنیا و چگونگی تصمیم‌گیری است