کارگزاری بانک ملی ایران

همکاری تستاپ و کارگزاری بانک ملی ایران

همکاری تستاپ و کارگزاری بانک ملی ایران

همکاری تستاپ و کارگزاری بانک ملی ایران

سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ این افتخار را دارد که با کارگزاری بانک ملی ایران همکاری می کند. کارگزاری بانک ملی ایران در اجرای یکی از پروژه های خود در زمینه بورس و سرمایه گذاری از سامانه تستاپ بهره جسته است. تستاپ در این طرح سوالاتی که توسط کارگزاری بانک ملی ایران ارائه شده است را پیاده سازی نموده است.

کارگزاری بانک ملی ایران

شرکت کارگزاری بانک ملی ایران به عنوان بازوی اصلی بانک ملی در بازار سرمایه ایران،با بیش از ۲۰ سال فعالیت در این حوزه،ارائه دهنده خدمات کارگزاری در بورس اوراق بهادار،فرابورس،بورس کالا، بورس انرژی ،معاملات قراردادهای آتی و معاملات آنلاین و با محور قراردادن افزایش سطح فعالیت های کارشناسی پرسنل و بهبود مستمر فعالیت های خویش،اهداف زیر را مد نظر قرارداده است:

الف-جلب اطمینان و افزایش هرچه بیشتر رضایت مشتریان در کلیه خدمات ارائه شده

ب-افزایش فعالیت های ورود به بخش های جدید بازار سرمایه

ج- ارتقای سطح دانش و مهارت های نیروی انسانی

د-افزایش تنوع ارائه خدمات به مشتریان

کارگزاری بانک ملی ایران برگزار کننده آزمونی آنلاین در زمینه بورس است. مخاطبین این آزمون افرادی هستند که می خواهند با دانش بورسی که دارند در بورس سرمایه گذاری کنند. این آزمون رده سنی ندارد. یعنی اکثر افرادی که اطلاعاتی در زمینه بورس دارند می توانند در این آزمون شرکت کنند.

نمره قبولی در این تست حداقل ۷۰ است. افرادی که نمره پایین تر از ۷۰ دریافت می کنند، مردود می شوند. اما یکی از مزیت های این آزمون این است که: افرادی که نمره قبولی را دریافت نمی کنند، شانس دوباره ی شرکت در آزمون را دارند.

اجرای آزمون بورس کارگزاری بانک ملی ایران

نقش تستاپ سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون، در برگزاری آزمون بورس کارگزاری بانک ملی

تستاپ سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون در این طرح سوالاتی که توسط کارگزاری بانک ملی ایران ارائه شده است را در بستر اینترنت پیاده سازی و اجرا کرده است.

آزمونهای مرتبط

تست رفتارشناسی دیسک

تست مدل رفتاری دیسک (DISC)

دیسک یکی از محبوب ترین تست های رفتارشناسی است و کاربردهای زیادی در زمینه های توسعه فردی،خانوادگی،شغلی و سازمانی دارد.مهم ترین مزیت آزمون دیسک نسبت به آزمون های دیگر سادگی این آزمون است.

تست نئو فرم بلند

تست نئو فرم بلند

آزمون آنلاین نئو (NEO PI-R) یکی از آزمون های معتبر نئو است.این آزمون ویژگی های شخصیتی بهنجار را در توزیع طبیعی اندازه می گیرد.

mbti

تست شخصیت شناسی MBTI

آزمون آنلاین MBTI ، پرسشنامه ای است که هدف از طراحی آن، اندازه‌گیری ترجیحات فرد در فهم دنیا و چگونگی تصمیم‌گیری است