بایومد کمپ

همکاری سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ با شرکت اکسیژن

رویداد بایومد کمپ

همکاری سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ با شرکت اکسیژن

سامانه آنلاین آزمون تستاپ مفتخر است در رویداد بایومد کمپ با شرکت شتاب دهنده اکسیژن همکاری می کند. شرکت اکسیژن در حال اجرای رویدادی به نام بایومد کمپ می باشد که در این رویداد از سامانه آنلاین ارزیابی آزمون تستاپ بهره جسته است.

بایومدکمپ، حلقه اتصال فناوری و بازار کار

بایومد کمپ یکی از رویدادهای شتابدهنده اکسیژن است. این رویداد در مرکز نوآوری نیتروی دانشگام علم و صنعت است. محوریت این رویداد اشتغال زایی جوانان متخصص در حوزه تجهیزات پزشکی از دی ماه ۹۸ شروع شد.
رویکرد اصلی برپایی این دوره تخصصی حل مشکل جذب نیروی انسانی متخصص در بازار کار حرفه ای است. این معضل در شرکت‌های داروسازی و سلامت بسیار مهم‌تر است چون فعالان این حوزه علاوه بر تخصص در پزشکی و زیست‌فناوری، به تکنیک‌های نرم هم‌چون بازاریابی و فروش هم نیاز دارند.

پرورش نیروی کار متخصص

رویداد بایو کمپ یک رویداد بسیار حرفه ای در پرورش نیروی انسانی است. ظرفیت هر دوره محدود است و ثبت نام کنندگان پس از مصاحبه وارد دوره های آموزشی می شوند افراد در این آموزش ها کارتیمی، حل تعارض، ارتباط موثر، تکنیک‌های ارائه و مذاکره را می‌آموزند. پس از سپری شدن مهارت‌های تخصصی جهت ورود به بازار کار سلامت، در قالب کارگاه‌ها، دوره‌های تئوری و بازدید‌های علمی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.

بایومد کمپ

تستاپ در رویداد بایومد کمپ :

شرکت اکسیژن ورود به رویداد را با یک آزمون نئو شروع کرده است. که تستاپ این افتخار را داشته که برگزارکننده این آزمون در رویداد بایومد کمپ می باشد.

متقاضیان شرکت در بایومدکمپ ابتدا می‌بایست در آزمون شخصیت ‌شناسی NEO 5 که با همکاری تستاپ برگزار می‌شود شرکت کنند.

هدف از برگزاری این آزمون شناخت ویژگی‌های شخصیتی متقاضیان جهت انتخاب بهترین افراد برای ورود به بوت‌کمپ تجهیزات پزشکی است.

NEO2

آزمونهای مرتبط

تست رفتارشناسی دیسک

تست مدل رفتاری دیسک (DISC)

دیسک یکی از محبوب ترین تست های رفتارشناسی است و کاربردهای زیادی در زمینه های توسعه فردی،خانوادگی،شغلی و سازمانی دارد.مهم ترین مزیت آزمون دیسک نسبت به آزمون های دیگر سادگی این آزمون است.

تست نئو فرم بلند

تست نئو فرم بلند

آزمون آنلاین نئو (NEO PI-R) یکی از آزمون های معتبر نئو است.این آزمون ویژگی های شخصیتی بهنجار را در توزیع طبیعی اندازه می گیرد.

mbti

تست شخصیت شناسی MBTI

آزمون آنلاین MBTI ، پرسشنامه ای است که هدف از طراحی آن، اندازه‌گیری ترجیحات فرد در فهم دنیا و چگونگی تصمیم‌گیری است